+90 212 320 65 65
Hesabım
Hesabım ele geçirildi

Hesabınız ele geçirildiği halde hesabınıza giriş yapabiliyorsanız bu sayfayı okuyarak hesabınızın güvenliğini sağlayabilir ve istenmeyen davranışları durdurabilirsiniz. Hesabınıza giriş yapamıyorsanız lütfen bu sorun giderme makalesini inceleyin.

Hesabım ele mi geçirildi?
  • Hesabınızdan beklenmedik huzurelektromarket.com.tr  gönderiliyorsa
  • Hesabınızdan siz göndermediğiniz halde Direkt Mesajlar gönderiliyorsa Hesabınızda yapmadığınız veya onaylamadığınız başka davranışlar gözlemlediyseniz (takip etme, takibi bırakma veya engelleme gibi)
  • Bizden hesabınızın ele geçirildiğine dair bir bildirim aldıysanız
  • Bizden hesap bilgilerinizin değiştirildiğini belirten bir bildirim aldıysanız ancak bu değişikliği siz yapmadıysanız
  • Şifrenizi artık kullanamıyorsanız ve şifrenizi sıfırlamanız isteniyorsa
Yukarıda belirtilenlerden herhangi birine olumlu yanıt verdiyseniz lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

1. Şifrenizi değiştirin

Lütfen ayarlardaki Şifre sekmesinden hemen şifrenizi değiştirin veya çıkış yaptıktan sonra görüntülenen sayfadaki şifre sıfırlama iste öğesine tıklayın. Lütfen daha önce kullanmadığınız güçlü bir şifre oluşturun. Hesabınıza giriş yapamıyorsanız lütfen bu sorun giderme sayfasını inceleyin.

İstemediğiniz halde sık sık şifre sıfırlama mesajı alıyorsanız, şifre sıfırlama işlemi başlatmak için e-posta adresinizin veya telefon numaranızın girilmesini isteyebilirsiniz. Talimatları burada bulabilirsiniz.

2. E-posta adresinizin güvende olduğundan emin olun

Hesabınıza eklenmiş e-posta adresinin güvende olduğundan ve bu adresi sizden başka kimsenin kullanmadığından emin olun. E-posta adresinizi huzurelektromarket.com.tr adresinde hesabınıza giriş yaparak ve Hesap ayarları sekmesine giderek değiştirebilirsiniz. Talimatlar için bu makaleye gidin ve ek güvenlik ipuçları için bu makaleye göz atın.

3. Güvenilir üçüncü parti uygulamalarınızda şifrenizi güncelleyin

Güvenilir bir harici uygulama, huzurelektromarket.com.tr  şifrenizi kullanıyorsa o uygulamada da şifrenizi güncellemeyi unutmayın. Aksi halde başarısız giriş denemeleri nedeniyle hesabınız geçici olarak kilitlenebilir.

Artık hesabınızın güvenliği sağlandığından, beklenmedik hesap davranışlarıyla karşılaşmamalısınız. Sorun yaşamaya devam ediyorsanız yardım için lütfen bir Destek isteğinde bulunun.

Beklenmedik güncellemeler her zaman hesabınızın ele geçirildiği anlamına gelmez. Bazen bir üçüncü parti uygulamada, beklenmedik davranışlara yol açan bir bug bulunabilir. Garip davranışlar fark ederseniz şifrenizi değiştirmek ve/veya uygulamaların bağlantısını kaldırmak sorunu çözecektir. Çünkü bu durumda uygulama, artık hesabınıza erişemez.

Hesabınızda, göndermediğiniz veya onaylamadığınız güncellemeler görünüyorsa yapılacak en iyi şey hemen harekete geçmektir. Hesap güvenliği hakkında daha fazla bilgiyi Güvenli huzurelektromarket.com.tr  yardım sayfasında bulabilirsiniz.
Copyright © 2022
Huzur Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.