+90 212 320 65 65
Siparişlerim
Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyorsunuz?

Siparişleriniz SÜRAT veya ARAS Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Kargom Ne Zaman Ulaşır?

Teslimatlar bulunduğunuz adresin il. ilçe, köy ve ya kasaba gibi, yerleşim konumunuza göre 1 -7 gün arası değişiklik göstermektedir.

Ürünler Hangi Zaman Diliminde Teslim Edilir?

Siparişleriniz SÜRAT veya ARAS  Kargo tarafından Cumartesi. Pazar ve Resmi tatiller hariç 09:00 -18:00 arasında sistemde tanımladığınız teslimat adresine ulaştırılmaktadır.

Kargom Gelmiş Ama Adresimde Yoktum, Ne Yapmalıyım?

Siparişiniz SÜRAT veya ARAS Kargo ile teslimat adresinize getirildiğinde. adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından. siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır ve huzurelektromarket.com.tr  yetkili kişi sizi arayarak kargonuzun şubede beklediğinin bilgisini verir. 3 (üç) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından huzurelektromarket.com.tr a iade edilir. Ürünü teslim almak için herhangi bir talebiniz tarafımıza ulaşmamış ise siparişinizin iptali gerçekleştirilmektedir. Teslimatla alakalı yaşadığınız kargo sıkıntılarını çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

Kargo Firması İle Sıkıntı Yaşıyorum, Ne Yapmalıyım?

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Hangi sebepten olursa olsun kargoyla alakalı yaşadığınız tüm sıkıntıları anında Çağrı Merkezimizi +90 212 320 65 65 arayarak bilgilendire bilirsiniz.

Bulunduğum Yerde Kargo Firması Yok. Siparişlerimi Nasıl Teslim Alacağım?

Türkiye nin her noktasına ürün teslimatı yapılabilmektedir. Bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölgelerden belirli günlerde ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirilir.

Kargomu Teslim Almadım Tekrar Sipariş Oluşturabilir Miyim?

Teslim alınmayan siparişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan siparişler. Sistem tarafından engellenerek sadece kredi kartlı sipariş onayı verilmektedir.

Copyright © 2022
Huzur Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.