Hakkımızda

Hakkımızda

KURUMSAL

2001 yılında kurulan Huzur Elektrik, elektrik malzemeleri sektöründe 23 yıllık faaliyete sahip bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Küresel markalarla işbirliği yaparak, sektördeki güçlü konumunu sağlamlaştırmıştır. Endüstriyel elektrik şalt sektörünün gelişimine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Huzur Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. markasıyla, yükselen standartları ve pazar kalitesini artırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin yanı sıra ihracat faaliyetleriyle sektörde tercih edilen bir iş ortağı olmayı başarmıştır.

NEDEN BİZ? 23 yıllık Huzur Elektrik firması olarak neden biz?

Mutlu Müşteriler

Firmamız, güçlü müşteri ilişkileri ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerine değer katmayı amaçlamaktadır.. Her bir müşteri talebini önemsiyor ve çözüm odaklı bir yaklaşımla ele alıyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek için müşteri geri bildirimlerini değerlendiriyor ve bu doğrultuda iyileştirme çalışmalarına yönlendiriyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Teslimat

Güçlü lojistik ağımız ve etkili stok yönetimimiz sayesinde, müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede karşılıyoruz. Teslimat sürecimizi sürekli izleyerek ve iyileştirerek, müşterilerimize daha etkili ve verimli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hızlı teslimatımızın yanı sıra, ürünlerin güvenli bir şekilde paketlenmesi ve sevkiyatı da bizim önceliğimizdir.

Güçlü Stok ve Depolama

Depo yönetimi, sektördeki yüksek standartlara uygun bir şekilde gerçekleşir Geniş depo alanlarımız, ürünlerin güvenli depolanmasını sağlarken aynı zamanda etkili bir envanter yönetimi ile müşteri taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermemizi mümkün kılmaktadır. Depo süreçlerimizdeki ürünlerin her zaman güncel ve talep edilen standartlarda olmasını sağlıyoruz.

Yukarı